خانه / مهارت های ارتباطی / آداب معاشرت / ۷ نکته برای رفتار با دختر مغرور

۷ نکته برای رفتار با دختر مغرور

شاید شما هم از سری جستجو گر هایی باشید که میخواهید بدانید که آیا راه حلی برای رفتار با دختر مغرور پیدا می شود یا خیر؟  مغرور بودن دختر ها را به حساب بد بودنشان نگذارید، چرا که این خصلت یکی از معیار های جذاب برای متانت دختران می باشد. خب من یک راست میرم سر اصل مطلب، فکر کنم شما هم از آن دسته پسرانی هستید که عاشق دختری شده اید که از شانس بد شما هم بسیار مغرور درآمده است.

در اینجور مواقع بسیاری از پسران به شدت عصبانی می شوند که چرا باید فلان دختر مغرور باشد، مگر دختر شاه پریون هست که اینطور رفتار میکنه؟  برای پاسخ به این سوال باید بگم که اگر واقعا عاشق آن دختر هستید باید معیار هایی را با دقت رعایت کنید که در اصل نه تنها از شخصیت شما کم نشود بلکه این عشق به دختر مغرور منجر به رشد چشمگیر شخصیت خودتان هم شود. در ادامه به خصوصیات دختر مغرور می پردازیم.

خصوصیات دختر مغرور

خصوصیات دختر مغرور

یکی از بزرگترین خصوصیات دختر مغرور می تواند زیبایی او باشد که در واقع این امر برای دختران خیلی طبیعی است و از نمونه های بارز این خصوصیات می توان به خود رای بودنشان هم اشاره نمود، چرا که آن ها در هر صورتی حرف خودشان را می پذیرند که در واقع این نمونه از سری نکته های اصلی غرورشان می باشد.

یادتان باشد که دختر مغرور هیچ وقت در مسائل گروهی دخیل نمی شود و کمتر در جمع حضور دارد. البته منظور اجتماعی نبودن آن ها نیست بلکه این نکته دقیقا بر می گردد به خود فلسفه خود رای بودنشان. اکثریت دختران مغرور، بیشتر وقت ها تنها هستند که البته خودشان اینطور می خواهند، دلیلش هم فعلا برملا نشده و کاشفان هم به دنبال همین راز هستند.

چگونه در ایران درآمد دلاری داشته باشیم

یادتان باشد دختر مغرور هیچوقت در هیچ شرایطی انتقاد پذیر نمی باشد شاید مغرور بودنشان به دلیل وضعیت شغلی و تحصیلی والدینشان باشد. در ادامه به سوال چگونه دختر مغرور را عاشق خود کنیم می پردازیم که دغدغه بزرگ بسیاری از پسران در جامعه می باشد.

چگونه دختر مغرور را عاشق خود کنیم ؟

چگونه دختر مغرور را عاشق خود کنیم

همانطور که اشاره شد برای عاشق کردن دختر مغرور باید تکنیک هایی را پیاده سازی کرد که با استفاده از آن ها نه تنها او را شیفته ی خود کرده بلکه ناخواسته شخصیت خودتان را هم ارتقا دهید و این نکته یکی از تیر هایی بوده که با شلیک کردنش؛ علاوه بر عاشق کردن یک دختر مغرور، خودتان را هم در این راستا تقویت کرده اید. پس با ما همراه باشید تا ۷ نکته برای رفتار با دختر مغرور را برایتان مشخص کنیم:

برخورد ساده

برخورد ساده برای جذب دختر مغرور

نکاتی مهم در مورد رفتار با دختر مغرور

استراتژی برخورد ساده، برای خیلی ها در این موضوع بازخورد یا Feedback داشته است. چرا که شما نباید بگذارید که چون من عاشقش هستم پس باید بار ها و بار ها به سراغ او بروم. در حقیقت اگر بخوام شفاف بگویم، از ضایع بازی جلوی او اجتناب کنید اصلا زمان هایی که او را در جمع می بینید طوری وانمود نکنید که به اصطلاح هلاک او شده اید که در واقع با این کار او متوجه عطش شما نسبت به  خودش می شود، که اگر متوجه شود دیگر کارتان از کار گذشته است و سطح غرورش را هم بالا می برد.

در بیشتر مواقع باید عادی باشید، اصلا طوری رفتار نکنید که انگار عاشق او هستید. البته سوء تفاهم نشود  نه این که کلا حسابش نکنید و طاقچه بالا بزارید و اینجور حرفا…… منظور این است که باید در این شرایط متانت خود را حفظ کنید تا او متوجه وقار شما شود.

انتقاد کردن غیر مستقیم

انتقاد کردن غیر مستقیم از دختر مغرور

زمانی که توانسته اید تا حد کافی به دختر مغرور مورد علاقه تان نزدیک شوید حالا وقت آن رسیده است که دست به اصلاح غرورش بزنید. البته این نکته بیشتر هوش و خلاقیت شما را میطلبد اما بهترین شیوه برای این کار انتقاد کردن غیر مستقیم از او می باشد. به طوری که با رفتار هایتان به او بفهمانید که واقعا مغرور بودن در زمینه هایی کار درستی نیست.

فقط وقتی لب به انتقاد باز کنید که فکر می‌کنید ضرورت دارد. اگر در طرف مقابل‌ تان رفتار های زیادی وجود دارد که مورد انتقاد شماست، بهتر است هر دفعه‌ای که می‌خواهید از او انتقاد کنید، بیشتر از یک مورد را برای مطرح کردن انتخاب نکنید.

به صراحت و مستقیما شروع به انتقاد و سرزنش نکنید. سعی کنید با طرح سوالاتی هدف‌‌دار، شخص را وادار کنید تا مسیر بحث را به همان سمتی که شما می‌خواهید بکشاند و آن‌ وقت حرفتان را شروع کنید.

توازن اخلاقی

توازن اخلاقی برای رفتار با دختر مغرور

توازن اخلاقی یکی از آن نکات رفتار با دختر مغرور بوده که در مرحله اول حکم برتری شخصیت شما را دارد که اگر از این قابلیت برخوردار نیستید باید بگویم که آن دختر واقعا حق دارد که نسبت به شما آنطور مغرور باشد. پس بیایید از همین لحظه با خودتان کار کنید تا تعادل دقیقی را در محور اخلاق خود مشخص کنید.

برای شفاف سازی این موضوع باید بگویم که هر زمانی که آن دختر را می بینید شخصیت های گوناگونی را از خود برای او به نمایش نگذارید چرا که همین امر باعث می شود تا سیگنال های منفی خودتان را به آن دختر انتقال دهید و او ۱۰۰ در ۱۰۰ با خود فکر می کند که شما شخصیت دو رویی دارید و نمی شود به شما اعتماد کرد و همانطور که در قبل اشاره شد برای جذب دختر مغرور خود باید قانونی را رعایت کنید که منجر به ویرایش شخصیت شما نیز شود و در کل طوری باشید که آن دختر شخصیت و اخلاق یونیکی را از شما ببیند.

خوش رو باشید

خوش رویی با دختران مغرور

خوش رویی یکی دیگر از آن موضوعات دوگانه بوده که علاوه بر رفتار با دختر مغرور، منجر به زیبا سازی شخصیت شما هم می شود. پس بیایید از همین لحظه خوش رویی خودتان را به همه ثابت کنید. البته این نکته هم فراموش نشود که بسیاری برای تقلب هم شده فقط جلوی آن دختر خوش رویی می کنند و در جاهای دیگر همان پسر بد عنق می شوند که خود این موضوع به داستان توازن اخلاقی بر می گردد.

سعی کنید همیشه لبخدتان را بر لب حفظ کنید چرا که همیشه در برخورد اول ذهن مانند دوربین عکاسی شروع به تصویر سازی از شما می کند. پس کاری نکنید که بعد از رفتن شما، تصویر بدی بر روی ذهن آن دختر داشته باشید.

حوصله داشته باشید (Waiting)

حوصله برای جذب ذختر مغرور

صبوری یکی از مهم ترین رکن ها در جهت طی کردن مسیر شما در رفتار با دختر مغرور می باشد و اگر فاقد آن باشید پس از همین لحظه خودتان را بازنده خطاب کنید، چرا که برای عاشق کردن و جذب دختر مورد علاقه خود که از قضا مغرور هم می باشد باید بسیار شکیبا بود.

دختر مغرور همیشه در این تلاش بوده که امتحان های بزرگی را برای پسران به اجرا بگذارند که این موضوع فقط به صبر و بردباری شما بستگی دارد. اصلا هم کار دشواری نیست اتفاقا هر چقدر هم که بیشتر بگذرد شما متوجه رگ خواب او نیز می شوید.

به دنبال رگ خواب بگردید

رگ خواب دختر مغرور

بله  می دانم که کار دشواری است اما همیشه خورشید پشت ابر باقی نمی ماند. شما با ملاقات های پی در پی متوجه ریز نکاتی از او می شوید، البته بماند که اگر خود آن دختر هم به شما علاقه داشته باشد کد های مخصوصی را برای شما بر ملا می کند اما در کل برای فهمیدن رگ خواب باید تفاوت های او را با سایر دختران قیاس کنید.

این یکی از آن کلید ها بوده که شما به راحتی می توانید رگ خواب او را شفاف سازی کنید. برای مثال شما می توانید از تمایالات و علاقه های او شروع کنید  باید ببینید که او بیشتر به چه چیز هایی واکنش نشان می دهد.

ظاهر فریب نباشید

راز های جذب دختر مغرور

این نکته یکی از آن معیار هایی بوده که برای رفتار با دختر مغرور باید رعایت کنیم که از همان ابتدا می بایست خود را اصلاح نمود تا دیگر بهانه ای برای آن دختر مغرور از خود به جا نگذاشته باشید. برای مثال: طوری نباشید که جلوی آن دختر تیپ های فاخر بزنید اما وقتی که جاهای دیگر هستید با الویر توئیست فرقی نداشته باشید.

حتما با خودتان می گویید که چه ربطی داره   اما در کل اینطور نیست همه ی حرکاتی که از خود به اجرا می گذارید تاثیرات خاصی را به آن دختر انتقال می دهد و به او می فهمانید که چه طور آدمی هستید. البته اینطور هم نباشید که شلخته بازی در بیارید بلکه در اصل باید تیپ ساده ای را برای خود به رقم بزنید که هم زیبا سازی شما را جلوه دهد و هم اینکه یک دست بودن شخصیت خود را به طرف القا می کنید.

پیشنهادی: آموزش کامل فوت و فن های اینستاگرام

اشتراک گذاری:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *