خانه / گالری طوری / دیالوگ های ماندگار / بهترین دیالوگ های گیم اف ترونز | ۱۰ عکس نوشته معروف از فیلم بازی تاج و تخت

بهترین دیالوگ های گیم اف ترونز | ۱۰ عکس نوشته معروف از فیلم بازی تاج و تخت

عکس نوشته دیالوگ سریال گیم اف ترونز

بهترین دیالوگ های گیم اف ترونز برای پروفایل های شبکه اجتماعی

فقط کسانی که سریال گیم اف ترونز رو دیدن، میدونن که از ابتدای شروع ماجرا تا آخرین فصل، چقدر یک سریال میتونه تصاویر زجرآور، انگیزشی و رشد شخصیت خام به آدم پخته رو برای مخاطبین تداعی کنه و اصلا همین موضوع بوده که بسیاری از طرفداران بازی تاج و تخت، این واقعیت رو نه تنها در سریال، بلکه در زندگی واقع نیز مشاهده می کنند

(خلاصه داستان فیلم گیم اف ترونز رو فقط در همین حد بگم که زمانی که هیچی نیستی و مورد تمسخر افراد قرار می گیری، نباید فکر کنی که ماجرا تموم شده، چرا که داستان غم انگیز از اونجایی شروع میشه که همه میخوان بدبختی و رو به زوال تو رو تماشا کنن، اما جالبی قضیه اینه که تمامی این نکته ها باعث میشه تا به درجه و رتبه عالی دست پیدا کنی “زمانی که در آب پر عمق هستی، همش داری دست و پا میزنی تا خودتو نجات “)

سایت باشعوری یکی از متخصص های طراحی عکس نوشته های پروفایلی و …. بوده و می توانید به هزاران عکس نوشته های با کیفیت دسترسی داشته باشید. به همین خاطر شما می توانید جملات و دیالوگ های شخصیت؛ دنریس تارگرین، جان اسنو، آریا استارک، لرد بیلیش، ادارد استارک، سرسی لنیستر، تیریون لنیستر را برای پروفایل های اینستاگرام، تلگرام، واتساپ و …. انتخاب کنید.

گالری عکس نوشته دیالوگ سریال گیم اف ترونز

بهترین دیالوگ هایی که در فیلم گیم اف ترونز مطرح شده اند، مربوط به شخصیت های خاندان لنیستر بوده که از میان آن ها قطعا تیریون لنیستر بسیار محبوب می باشد که خب البته شخصیتی که در بازی تاج و تخت، بیشترین امتیاز رو آورده، همین تیریون بوده چرا که بهترین سخنان حکیمانه رو برای مخاطبین اجرا کرده است. البته از شخصیت های مثبت در اوایل فصل گیم اف ترونز، ند ادارد استارک بوده که واقعیت سیاست و جامعه رو به بهترین شکل برای مخاطبین، تصویر سازی کرده است و همچنین در موضوع سیاست هم بهترین اسکار دیالوگ گویی های پند آموز به لرد بیلیش یا همان انگشت کوچیکه تعلق می گیرد.

برای تماشای عکس نوشته های گیم اف ترونز می توانید به صورت گالری طوری دسترسی داشته باشید که در واقع به راحتی می توانید عکس ها را به نوبت اسلاید کنید و ورق بزنید و البته اینم بگم که به رایگان می توانید آن ها را دانلود کنید فقط خواهشی که از شما عزیزان دارم، اینه که ذکر منبع یادتون نره خواهشا…..

 

اشتراک گذاری:

همچنین ببینید

گالری عکس نوشته رفیق جونم تولدت مبارک

عکس نوشته تبریک تولد به رفیق برای پروفایل | ۱۱ عکس و متن کوتاه برای دوست

عکس نوشته تبریک تولد به رفیق برای پروفایل اگر کل دنیا هم بهت پشت کنه …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *