خانه / تکنولوژی / اپلیکیشن و نرم افزار / آموزش لوکیشن گذاشتن در پست اینستاگرام همراه با تصاویر

آموزش لوکیشن گذاشتن در پست اینستاگرام همراه با تصاویر

چگونه برای پست اینستاگرام لوکیشن بگذاریم

آموزش تصویری لوکیشن گذاشتن در پست اینستاگرام

بسیاری اوقات پیش آمده که می خواهید در اینستاگرام خود پستی را منتشر کنید و همچنین موقعیت مکانی متناسب آن پست را نیز قرار دهید. برای مثال به شهر اصفهان سفر کرده اید و با همسفران خود عکس دسته جمعی انداخته اید و می خواهید این عکس را همراه با لوکیشن اصفهان در اینستاگرام منتشر کنید.

اما خب عزیزانی هستند که برای اولین بار میخواهند پست خود را همراه با موقعیت مکانی دلخواه انتشار دهند و این سوال برایشان پیش آمده که اصلا چگونه برای پست اینستاگرام لوکیشن بگذاریم؟ قبل از آموزش در سایت باشعوری ، ابتدا پیشنهاد میکنم که اینستاگرام خود را آپدیت کنید تا در روند کاری مشکلی پیش نیاید.

چگونه برای پست اینستاگرام لوکیشن بگذاریم؟

ابتدا به بخش افزودن پست اینستاگرام مراجعه کنید (یعنی دقیقا همان علامت + که در وسط و پایین اینستاگرام قرار دارد) سپس عکس یا فیلم مورد نظر را انتخاب کنید کنید و گزینه بعدی یا next را کلیک کنید تا به صفحه ای که در تصویر مشخص کرده ایم، برسید.

اضافه کردن لوکیشن به پست اینستاگرام

همانطور که در تصویر مشخص شده؛ در اواسط صفحه، گزینه ای به عبارت《add Location》 به فارسی: اضافه کردن موقعیت مکانی در دسترس می باشد که با کلیک بر روی آن می توانید موقعیت مورد نظر را انتخاب کنید (موقعیت مد نظر خود را جستجو کنید تا موقعیت های مشابه برای انتخاب به شما پیشنهاد شود.)

چسباندن موقعیت مکانی به پست اینستاگرام

همانطور که مشاهده می کنید؛ لوکیشن انتخابی شما به رنگ آبی درآمده است و در آخر نیز با کیک بر روی گزینه Share به فارسی: اشتراک گذاری، پست خود را همراه با لوکیشن منتشر کنید. (قابلیت ارسال لایو لوکیشن تلگرام را از دست ندهید)

افزودن لوکیشن به پست اینستاگرام

نکته ای که در رابطه با لوکیشن گذاشتن در پست اینستاگرام باید ذکر کنم، این است که موقعیت مکانی یا لوکیشن دقیقا در کنار عکس پروفایل شما در بالای پست قرار گرفته است و جالب قضیه این است که پست شما در صفحه همان موقعیتی که تعیین کرده اید، قرار گرفته است، البته انتظار نداشته باشید که حتما اول صفحه قرار بگیرید چرا که پست ها بر اساس تعداد کلیک ها از طرف کاربران، امتیاز میگیرند

اشتراک گذاری:

همچنین ببینید

چگونه اکانت تلگرام خود را از گوشی دیگران پاک کنیم

حذف دستگاه های متصل به تلگرام | لغو دسترسی دستگاه های ناشناس به اکانت شما

آموزش تصویری حذف دستگاه های متصل به تلگرام امروزه پیام رسان تلگرام یکی از اصلی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *