خانه / گالری طوری / عکس نوشته سخنان بزرگان / عکس نوشته سخنان گاندی سیاستمدار و رهبر انقلاب هندوستان

عکس نوشته سخنان گاندی سیاستمدار و رهبر انقلاب هندوستان

عکس نوشته سخنان گاندی سیاستمدار و رهبر انقلاب هندوستان

ماهاتما گاندی اسطوره هندیست که پیشتر درباره آن در پست های سابق صحبت کردیم.حال من قصد دارم که کمی در ارتباط با شخصیت، نوع دیدگاه و طرز تفکر ایشان با شما صحبت کنم.

جالب است بدانید که در کره زمین کشور های متعددی وجود دارد، ولی هیچگاه این کشور ها با آرامش کنار یکدیگر قرار نگرفته اند. شاید این موضوع سوال بسیاری از ما ها باشد، که علت های جنگ ها را خوب متوجه نشویم اما من پس از تحقیق بسیار جواب را پیدا کردم ،که لازم به ذکر است که این موضوع ارتباط عجیبی با گاندی دارد. با سایت باشعوری همراه شوید تا کمی از صحبت های ناگفته سخن بگوییم.

گالری عکس نوشته سخنان گاندی

آیا واقعا دلیل این همه جنگ چیست؟ بله جواب واضح است تمام جنگ ها فقط بر سر قدرت بوده که یکسری از کشور ها قربانی آن شده و مجبور به جنگ برای محافظت از کشورشان می شوند.

اما چطور اسطوره ای همچون گاندی می آید و برسر انسانیت انقلاب می کند. چگونه می شود که یک انسان با داشتن آن مقدار از قدرت اما باز هم دغدغه های انسانی دارد و انقدر فروتن است. این دلیلی ندارد به جز وجود یک روح انسانی، بنظر من این تنها دلیل وجود همچین شخص بزرگی است.

پیشنهادی : عکس نوشته انگیزشی برای موفقیت

عکس پروفایل سخنان گاندی برای تلگرام و اینستاگرام

گاندی با باور های سختگیرانه خود که اول درباره خوش و بعد برای پیشرفت انسانها، توانست نام و یاد خود را بر ذهن عموم مردم جهان به یادگار بگذارد. او مردی گیاه خار بوده، که حتی میزان عشقش به حیوانات مانع خوردن گوشت در غذاهای متعدد شده است.

ماهاتما گاندی رهبر سیاسی هند بود که برای آزادی قیام کرد و دیدگاه و تفکر او کاملا مخالف خشونت و ترور بوده است که نهایتا خود او قربانی همین خشونت می شود،طوری که بدست مردم خودش به شهادت میرسد. همین اخلاق و تفکر نیک اوست که موجب شده افراد زیادی درباره او مطالعه می کنند و او را الگوی خود می دانند.

سپاسگزاریم که مارا تا پایان این پست همراهی کردید. امیدواریم که از مطالعه و مشاهده عکس نوشته سخنان گاندی لذت و بهره کافی برده باشید.

اشتراک گذاری:

درباره ی مصطفی قهرمانی

همچنین ببینید

جملات مفهومی و تیکه دار برای bio اینستاگرام و تلگرام

۵۰ متن شاخ کوتاه برای بیو تلگرام و اینستاگرام | جملات مفهومی و تیکه دار برای bio

اگر به دنبال متن شاخ کوتاه برای بیو تلگرام و اینستاگرام خود میگردید، در این …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *