خانه / گالری طوری / عکس نوشته سخنان بزرگان / ۱۲ عکس نوشته سخنان فردریش نیچه یکی از بزرگ ترین فیلسوفان جهان

۱۲ عکس نوشته سخنان فردریش نیچه یکی از بزرگ ترین فیلسوفان جهان

عکس نوشته سخنان فردریش نیچه

شاید تا به حال نام نیچه را زیاد شنیده باشید و یا نقل قول هایی از فردریش نیچه مطالعه کرده اید.اما این پست کاملا متفاوت است، چرا که ۱۲ عدد از معروف ترین جملات فردریش نیچه را جمع آوری کرده و آنان را درقالب عکس نوشته برای شما آماده کرده ایم.

فریدریش ویلهِلم نیچه به آلمانی : Friedrich Wilhelm Nietzsche  متولد ۱۵ اکتبر ۱۸۴۴ و در  ۲۵ اوت ۱۹۰۰ درگذشت. شاید فکر کنید که نیچه فقط یک فیلسوف بوده است اما سخت در اشتباه هستید.

فردریش نیچه  فیلسوف، شاعر، منتقد فرهنگی، جامعه شناس، آهنگساز و فیلولوژیست کلاسیک بزرگ آلمانی و استاد لاتین و یونانی بود است.  آثار او تأثیر بسزایی در فلسفهٔ غرب و  همینطور تاریخ اندیشهٔ مدرن بر جای گذاشته‌ است. برای آشنایی بیشتر با فردریش نیچه و دیدگاه او با سایت باشعوری همراه شوید.

گالری عکس نوشته سخنان فردریش نیچه

نکته عجیبی که در نیچه وجود دارد، طرز تفکر و دیدگاه او می باشد. نیچه در سنین پایین به بهترین دانشگاه میرفته است. او در طول دانشگاه به مریضی بر خورده که باعث می شود تا او از دانشگاه انصراف دهد و دوره بیماری خود را به تکمیل هستهٔ اصلی آثار خود که تا پیش از آن به نگارش درآورده بود، اختصاص هد.

اما چیزی که بسیار مرا متعجب می کند این است که، اکثر انسان ها به محض مریض شدن به همه چیز لعنت میفرستند و همش از خود میپرسند چرا من و… اما نیچه مریضی خود را موهبتی می‌داند که باعث زایش افکاری نو در وی شده‌ است. همین چیز هاست که او را با بقیه انسان ها متمایز می کند.

عکس نوشته سخنان نیچه برای پروفایل

اکثر ما انسان ها فکر می کنیم که اگر کسی موفق و یا خاص است، پس حتما از جایی یا دزدی کرده و یا خانواده پولدار دارد. ولی سوال بسیار مهمی که می توان از خود پرسید این است که آیا مگر فکر کردن هم نیاز به پول دارد؟🤔

پاسخ من خیر است چرا که ما دو نوع ثروت داریم یکی ثروت مالی و دیگری ثروت فکری، آنانی که ثروت اولی را دارند ممکن است روزی آن را از دست دهند ولی کسانی ثروت فکری دارند در اصل ثروتمندان واقعی هستند. حال بزرگ ترین سوال این است شما می خواهید از کدام ثروت بهرمند شوید؟🧐

سپاسگزاریم که ما را تا پایان همراهی کردید. امیدواریم که از مطالعه و مشاهده این پست بهره و لذت کافی را برده باشید.

اشتراک گذاری:

درباره ی مصطفی قهرمانی

همچنین ببینید

جملات مفهومی و تیکه دار برای bio اینستاگرام و تلگرام

۵۰ متن شاخ کوتاه برای بیو تلگرام و اینستاگرام | جملات مفهومی و تیکه دار برای bio

اگر به دنبال متن شاخ کوتاه برای بیو تلگرام و اینستاگرام خود میگردید، در این …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *