خانه / تکنولوژی / اپلیکیشن و نرم افزار / آموزش بستن کامنت در اینستاگرام ؛ ۲ بخش پست و استوری

آموزش بستن کامنت در اینستاگرام ؛ ۲ بخش پست و استوری

چگونه کامنت اینستاگرام را حذف کنیم

آموزش بستن کامنت در اینستاگرام همراه با تصاویر

گاهی اوقات پیش آمده که میخواهیم استوری یا پستی در اینستاگرام انتشار دهیم اما به خاطر یک سری مسائل دلمان نمی خواهد که کاربران نظرات خودشان را در رابطه با آن ها بفرستند (عدم ارسال کامنت).

خب اصلا جای نگرانی ندارد چرا که شما فقط با چند کلیک ساده می تواند بخش کامنت استوری یا پست را غیر فعال کنید به همین منظور ما در سایت باشعوری قصد داریم تا در این زمینه کمکتان بکنیم

اما قبل از شروع آموزش، پیشنهاد میکنم که حتما حتما به Play Store گوشی مراجعه کنید تا از بایت آپدیت بودن اینستاگرام به نسخه آخر اطمینان داشته باشید چرا که قسمتی از تنظیمات غیر فعال کردن کامنت اینستاگرام ممکن است تغییر کرده باشد.

نحوه بستن کامنت در پست اینستاگرام

ابتدا شما می بایست پست گذاری خود را انجام دهید اما یادتان باشد که همانطور که در تصویر اشاره شده است، قبل از انتشار پست یک قسمت را غیر فعال کنید

آموزش بستن کامنت پست در اینستاگرام

گزینه ای به عبارت 《advanced settings》 وجود دارد که باید روی آن کلیک کنید. سپس یک صفحه جدید برایتان باز می شود که اگر دقت کنید؛ اولین گزینه عبارت 《Turn off commenting》 برای بستن کامنت در پست در دسترس شما می باشد که در کنارش دکمه قرار دارد و شما کافیه که آن گزینه را فعال کنید. سپس برگردید و پست را به اشتراک بگذارید.

بستن کامنتهای یک پست در اینستاگرام

چگونگی بستن کامنت پست پس از انتشار

زمانی هم برایتان پیش می آید که پست خود را در اینستاگرام منتشر کرده اید اما یادتان رفته است که کامنت پست را برای مخاطبین ببندید. در این صورت اصلا نگران نباشید چرا که بعد از انتشار هم گزینه ای برایتان وجود دارد.

بستن کامنت پست پس از انتشار

اگر دقت کنید؛ بالای پست شما یک سه نقطه قرار دارد که باید روی آن کلیک کنید. سپس سک نمیچه صفحه ای باز می شود که چندین گزینه در دسترس شما قرار دارد.

چگونه بعد از وارد کردن پست کامنت را ببندیم

یکی از آن گزینه ها، عبارت 《Turn off commenting》 می باشد که اگر بر روی آن کلیک کنید، بخش کامنت پست شما غیر فعال می شود.

نحوه بستن کامنت در استوری اینستاگرام

اگر می خواهید که کامنت استوری اینستاگرام تان غیر فعال شود، باید به بخش setting اینستاگرام وارد شوید که در قسمت صفحه پروفایل شما قرار دارد (سه خطی که بالای صفحه وجود دارد را کلیک کنید و پس از باز شدن منو، در پایین صفحه گزینه تنظیمات وجود دارد)

بستن کامنت در استوری اینستاگرام

پس از وارد شدن در تنظیمات اینستاگرام، باید به قسمت حریم خصوصی وارد شوید که برای این کار همانطور که تصویر مشخص کرده ایم؛ باید بر روی 《Privacy》 کلیک کنید.

آموزش بستن کامنت در استوری اینستاگرام

پس از وارد شدن به قسمت حریم خصوصی، در بخش Interactions, گزینه ای به نام 《Story》 در دسترس شما می باشد که باید روی آن کلیک کنید.

چگونه کامنت استوری را حذف کنیم

پس از وارد شدن به قسمت استوری، گزینه های زیادی وجود دارد اما در وسط صفحه، همانطور که در تصویر اشاره کرده ایم، ۳ گزینه برایتان آماده می باشد اما برای اینکه دسترسی پیام دادن به استوری را ببندید باید تیک گزینه 《off》را فعال کنید.

لازم به ذکر می باشد که آموزش بستن کامنت در اینستاگرام مربوط به آخرین نسخه (ورژن جدید) از شبکه اجتماعی اینستاگرام بوده که در حقیقت هر چند وقت یکبار، ساختار تنظیمات جابه جا می شود.

اشتراک گذاری:

درباره ی صادق توسلی پویا

همچنین ببینید

چگونه قابلیت استوری کردن پست خود توسط دیگران را مخفی کنیم

آموزش غیرفعال کردن اشتراک گذاری پست اینستاگرام در استوری دیگران فقط با ۴ کلیک

آموزش غیرفعال کردن اشتراک گذاری پست اینستاگرام در استوری دیگران همراه با تصاویر احتمالا شما …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *